poniedziałek, 20 lipca 2015

Haul zakupowy


Cześć.
 Dziś chcemy przedstawić Wam nasz haul zakupowy z czwartkowych zakupów w Krakowie, wspomnianych w poprzednim poście.
Odwiedziłyśmy sporo sklepów, jednak tylko w trzech zrobiłyśmy zakupy, ponieważ były w nich największe przeceny i postanowiłyśmy to wykorzystać! Trudno było znaleźć ubranie, które nam się spodoba z racji tego, że wiele rzeczy z okazji przecen było już wybranych. Jednak jesteśmy zadowolone z zakupów i gdy nadarzy się okazja, wybierzemy się na nie ponownie!


Po lewej: Zwykły czarny top (12.90zł)
Po prawej: Czarna spódnica na gumce (17.90zł)

Po lewej: Czarna koszulka (19.90zł)
Po prawej: Czarna koronkowa, lekko prześwitująca koszulka z białym napisem "Stop #chatting" (19.90zł)

Po lewej: Czarne spodnie z wysokim stanem (69.90zł)
Po prawej: Kolejna czarna koszulka z białym napisem "If you love me let me know" (29.90zł)

Po lewej: Różowy crop top z nadrukiem kota (19.90zł)
Po środku: Biała spódnica w czarne paski (34zł)
Po prawej: Różowa koszulka z kolorowym napisem "MIAMI. Welcome to Paradise" (29.90zł)Zapraszamy również na nasze instagramy:
 MONIKA

piątek, 17 lipca 2015

Wypad do Krakowa


Hej!
Bardzo dawno nas tu nie było, a to tylko dlatego, że straciłyśmy brak weny twórczej do pisania postów. Jednakże wracamy z nowymi pomysłami i zaczynamy wszystko od nowa.
W te wakacje mija już drugi rok odkąd założyłyśmy bloga i go prowadzimy, oczywiście nie wliczając tej długiej przerwy. Mamy nadzieję, ze o nas nie zapomnieliście! 

Wczoraj wspólnie wybrałyśmy się do Krakowa na zakupy, ponieważ były jeszcze końcówki przecen co postanowiłyśmy wykorzystać. Kilka godzin chodzenia po sklepach dało w kość, jednakże zakupy zaliczamy do udanych.
Odwiedziłyśmy również Stary Rynek i jak się okazało w ten sam dzień, znany youtuber Yoczook ze swoim przyjacielem Patrykiem, również youtuberem, zorganizowali w tym samym miejscu spotkanie ze swoimi fanami. Niestety na zdjęcie z Yoczookiem się nie załapyśmy, ponieważ dorwały go fanki, które nie pozwoliły mu odejść i szły za nim aż na peron. Miałyśmy do tego okazję gdyż kilka razy w Galerii Krakowskiej przechodziłyśmy obok niego. No niestety. Jednak na szczęście udało nam się zrobić zdjęcie z Patrykiem! 

Już niedługo powinien pojawić się haul zakupowy z wczorajszego dnia!


   KLAUDIA      MONIKA